ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

Vrzalová vyhrála mítink ve Stockholmu

5. 02. 2019

Další mimořádně úspěšné vystoupení má za sebou Simona Vrzalová. Vítkovická atletka vyhrála mítink EA ve Stockholmu a v běhu na 1500 m dosáhla času 4:10,25. To je čtvrtý nejlepší čas letošních evropských tabulek.

Druhou v cíli Etiopanku Axumawit Embayeovou porazila o více než tři sekundy a potvrdila, že je měsíc před evropským šampionátem v Glasgow ve skvělé formě.

Není tedy divu, že chyběla na domácích závodech Athletics Indoor Ostrava II. I na něm však byly k vidění kvalitní výkony. A dařilo se v konkurenci atletů a atletek ze Slovenska a Polska i domácím.

Vojtěch Kolarčík vyhrál sprint na 60 m časem 6,91. Lukáš Chwistek zase běh na 1500 m časem 3:58,30. Ve výšce mužů dominoval Jan Szyszkowicz výkonem 196 cm, v dálce žen zase Lucie Pisková (540). V koulařském sektoru vyhrála soutěž žen Gabriela Pallová (14,75).

Vyhrávali i ti mladší. Dorostenec Vojtěch Kutač zvítězil v závodě na 60 m přek. (8,86) a na stejné trati v kategorii žáků vyhrál Marek Bielig (10,02). Ve vrhu koulí žáků vyhrál David Proske (10,58) a v kategorii mladšího žactva David Pavlišinec (5,58).