up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Mítink Czech Indoor Gala už v úterý

10. 02. 2019

Halový mítink Czech Indoor Gala ve vítkovické hale se nezadržitelně blíží. Už v úterý 12. února se diváci mohou těšit na tradičně skvělou porci špičkové atletiky. Ve dvouhodinovém programu nebudou chybět medailisté z mistrovství světa i Evropy a také některé české hvězdy.

V Ostravě vždy rád závodí Pavel Maslák, trojnásobný halový mistr světa na čtyřstovce je ve skvělé formě, když vyhrál nedávný mítink světové série v Karlsruhe. V koulařském sektoru se představí Tomáš Staněk, na patnáctistovce domácí Simona Vrzalová a další vítkovická hvězda Zdeněk Stromšík na šedesátce. V dálkařském sektoru nebude chybět Radek Juška, o limit na "World Relays" v japonské Jokohamě se naopak pokusí v závodě na 4x400 metrů české kvarteto Lada Vondrová, Tereza Petržilková, Marcela Pírková, Martina Hofmanová.

Zahraniční konkurence je obrovská a fanoušci atletiky se mají na co těšit. Uvidí například vedoucí ženu světových tabulek na šedesátce Polku Ewu Swobodovou, skvělého amerického sprintera Michaela Rogerse a jeho krajana Bryce Robinsona. Tomáši Staňkovi se v kouli o konkurenci postarají Polák Konrad Bukowiecki, Lucemburčan Bob Bertemes nebo Mesud Pezer z Bosny a Hercegoviny.

Mítink samozřejmě nebude pouze přehlídkou nejlepších domácích a zahraničních atletů a atletek. V národním programu, který začíná už v 15.15 hodin, dostane příležitost předvést svoji formu také řada vítkovických závodníků. Na šedesátce to budou Jan Vácha, Pavla Falharová, Adriana Fornůsková a Adéla Luzarová. Na půlce pak Hana Borová, v běhu na 1500 m kvarteto Martin Kováčech, Lukáš Chwistek, Ludvík Salamon a Pavel Kraus, nad překážkami pak Jiří Zedníček a Adéla Luzarová.

Více informací o mítinku najdete na stránkách www.czechindoorgala.cz

 

 

« zpět «